Üdv a freeCodeCamp budapesti csoportjában

Ez a hivatalos fóruma a Budapesten tanuló freeCodeCampeseknek :slight_smile:

Nyugodtan hozz létre új topicot:

  • Feltehetsz bármilyen kérdést webes technológiával kapcsolatban
  • Megoszthatod elkészült projektjeid, és kikérheted véleményünket :slight_smile:
  • stb.

Remélem hamarosan találkozunk következő eseményünkön! :slight_smile:

Üdvözlettel,
Rádi Viktor

1 Like

Helló :slight_smile:

Hali :slight_smile: Örülök, hogy közreműködsz :slight_smile:

Hello! Nekem nem teljesen tiszta hogy a freecodecamp miért úgy adja a leckéket, hogy a feladatoknál a kódban megjelenő dolgok nagy részét nem értem, csak az adott feladatét. Esetleg később ez meg fog jelenni a leckékben? Meg a másik, hogy most nagyon sok leckén végigmentem, de már nem nagyon emlékszem arra hogy mit tanultam az elején.

Hali! A feladatok előrehaladtával egyre jobban megérted.
Legalábbis remélem :slight_smile: Érdemes nem csak freeCodeCamp-ből tanulni,
hanem a feladathoz kapcsolódóan ha feljön benned kérdés, akkor azok után járni picit.

Valószínűleg újból kéne kezdenem az egész tutorialt. :smile:

Hellosztok!
Akkor én élnék is a lehetőséggel és egyből fel is tennék egy kérdést. Építőmérnökként dolgozok és mellette mint hobbi elkezdtem foglalkozni a webfejlesztéssel. Egyik volt szaktársam megkért, hogy készítsem el a cégük honlapját, mivel a régi már igencsak elavult. Kaptam is az alkalmon, hogy kipróbáljam magam egy valós projekten de akadt egy kis problémám.
Vettem domain és tárhelyet a web-server.hu oldalon, mivel az ő régi elavult oldaluk is ezt használta, gondoltam legalább megismerem a rendszert. A honlap azonban amit felraktam teszt jelleggel a saját domainemre, nem jelenik meg rendesen. Azt hiszem ezt megnézve egyértelműbb mintha részletesen leírnám: balintkiss.hu címen látható.
Teszt jeleggel felraktam a netlify oldalra, ami az alábbi linken látható: https://iso-pont.netlify.com/
Itt minden működik és pont úgy néz ki ahogyan megálmodtam.
Githubon itt érhető el: https://github.com/balint23h/iso-pont
Sass-t használtam kódírás közben de gondolom elég a végén felraknom az index.html-filet, main.js-t, illetve két mappában css, img.
A kód alighanem egy kicsit még “összebarkácsolt” mivel tényleg kezdő vagyok benne. Így nem tudom biztosan eldönteni, hogy én hibázok-e vagy a web-server.hu szolgáltatásából fakadhat a probléma?

Válaszotokat köszönöm, Bálint

Hali!
Első ránézésre nem látok problémát, második ránézésre a balintkiss.hu oldalon hiányzik pár kép. A console panaszkodik miattuk, hogy nem találja. Szóval szerintem mégiscsak írd le részletesebben a problémát, esetleg screenshotokkal. De talán az még jobb lenne, ha nyitnál ennek a problémának egy új topicot, és ott válaszolnánk a feltett kérdéseidre :slight_smile: Megteszed, hogy nyitsz egy új topicot neki? Köszi

Viktor

Hello!
Köszi. Persze nyitok neki.

2 Likes

Szia!
Nem is tudtam, hogy vannak C#-os videoi a freeCodeCampnek :smiley:
Le vagyok maradva :smiley: Bemásolod a linkjét? :slight_smile:

Köszi :slight_smile:

Viktor